test
Znaleziono 19 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "Schwarte"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
21 maj (5 miesięcy temu)
21 maj (5 miesięcy temu)
Obecnie firma Schwarte Milfo, nie prowadzi, żadnych rekrutacji na nowe stanowiska. Jednak na swojej oficjalnej stronie internetowej firma informuje, iż oferuje możliwości przyuczenia w różnych zawodach oraz w różnych działach firmy, zachęcając do aplikowania zainteresowane osoby. Czy ktoś z Was, aplikował może do tej firmy w ostatnim czasie? A może ktoś mógłby podzielić się z nami swoimi odczuciami i doświadczeniami związanymi z pracą w firmie Schwarte Milfo? Wasza opinia będzie bardzo pomocna dla osób zastanawiających się nad pracą dla tego pracodawcy.
użytkownik
19 maj (5 miesięcy temu)
19 maj (5 miesięcy temu)
Jak masz możliwość innej pracy to sie do Schwarte nie pchaj. Ja sie przenioslem do buglo i jest spoko. Schwarte to dziadostwo. Wyssaja z Ciebie wszystko i po tym nara.
użytkownik
23 kwi (6 miesięcy temu)
23 kwi (6 miesięcy temu)
Szkoda ????
użytkownik
21 kwi (6 miesięcy temu)
21 kwi (6 miesięcy temu)
nie poszukują
autor
31 mar (7 miesięcy temu)
31 mar (7 miesięcy temu)
Czy firma Schwarte Milfo prowadzi obecnie rekrutację do swych struktur? Może ktoś z Was ma informacje na ten temat i mógłby się nimi podzielić? Wpisujcie śmiało Wasze odczucia odnośnie warunków i atmosfery pracy u tego pracodawcy. Na pewno taka wiedza przyda się przyszłym pracownikom.
użytkownik
7 mar (8 miesięcy temu)
7 mar (8 miesięcy temu)
Jak na ten moment wygląda sytuacja w Schwarte Milfor Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami szczegółami?
użytkownik
4 lut (9 miesięcy temu)
4 lut (9 miesięcy temu)
Proszę kogoś kto tam pracuje o rzetelną opinię nt. tego zakładu. Plusy minusy. Aktualnie pracuję jako spawacz/ślusarz w innej firmie.
użytkownik
22 sty (9 miesięcy temu)
22 sty (9 miesięcy temu)
Ale ( RO)Bercik lato po hali i tropi ..........Zamiast się zając własną morda i kasa dla ludu pracującego miast i wsi
użytkownik
7 sty (10 miesięcy temu)
7 sty (10 miesięcy temu)
Ale jaja kto ujawnil uklad starego milforu. Przecierz nie od dzis wiadomo ,ze tam sa zlodzieje kradna za przyzwoleniem mojrzesza robercika i jego kochanka .Kto zna NIEMIECKI NIECH PISZE DO SIEDZIBY JAK JEGO PUPILE PRZEZ BRAME DO WYKRYWANIA METALI TARGAJA .A tak wogole pisac jebane biedaki nie bac sie
użytkownik
6 sty (10 miesięcy temu)
6 sty (10 miesięcy temu)
Firma ,która preferuje pracowników bez doświadczenia!A to dlatego, ze hanysek lubi pojeździć na młodych glupkach !Doświadczony pracownik wali takich niedorzwin....... kierowniczkow. Trza się zastanowić jak nauczyć kultury olsztyńskiej tych dwóch lekko przecwe..... krojcokow (krojcok to z gwary śląskiej wy nie kumacie ,ale te dwa fuzekla bydo ...) bo za mocno panosza się na naszych dzieleniach !Ogólnie kto nie poddaje się obróbce umysłowej długo nie popracuje .O zarobkach nie pisze bo robotnik w piekarni na pewno lepiej zarabia,Moja zona na kasie w Biedronce więcej wyciąga.
użytkownik
21.06.2017 (rok temu)
21.06.2017 (rok temu)
A mpim zdaniem firma spoko tylko brygadzisci do du... a najbardziej brygadzista krajalni.typowy prostak i mobingowiec.uwarza sie za najlepszego a traktuje wszystkich jak g..... bo on jest naj ponad wszystko.mam nadzieje ze ktos mu sie przeciwstawi i skpnczy sie w reszcie ta chamowa.
użytkownik
09.11.2016 (2 lata temu)
09.11.2016 (2 lata temu)
Brawo TY!
użytkownik
03.11.2016 (2 lata temu)
03.11.2016 (2 lata temu)
NIE POlECAM! W Schwarte Milfor w Koszalinie byłem kilka miesięcy temu na rozmowie kwalifikacyjnej, aplikowałem na stanowisko konstruktora. Zapytali mnie ile chcę zarabiać... odpowiedziałem, że chciałbym, żeby to było odrobinę więcej niż zarabiałem u konkurencji, gdzie zdobyłem 3 letnie doświadczenie na tym samym stanowisku i zaproponowałem 2900 netto. Na co dostałem na dzień dobry wykład, że zachowuje się nie profesjonalnie, bo u nich w firmie rozmawia się o kwotach brutto. Więc rzuciłem kwotę 4000 brutto... Pan który mnie rekrutował zaśmiał się i powiedział, że to nie Warszawa i odpowiedział, krótko, czy interesuje mnie praca za 2900 brutto i umowa na 33 miesiące... Odpowiedziałem, że to dużo mniej niż miałem u konkurencji... na co dostałem odpowiedź, że początkujący konstruktorzy dostają u nich umowę zlecenie i za mniejszą stawkę i tylko ze względu na moje doświadczenie mógłbym dostać umowę o pracę i 2900 brutto. A ewentualna podwyżka przy kolejnej umowie, a więc za prawie 3 lata...Mam 3-letnie doświadczenie w tej samej branży, a jako konstruktor pracuje już od 5 lat, znam j. niemiecki i angielski w stopniu zaawansowanym, potrafię poruszać się biegle w środowisku CAD zarówno 2D i 3D, więc 4000 brutto to nie jest wygórowana stawka, a tu proszę... miałem wrażenie, że oni po prostu szukają głupca, który da się wykorzystać i będzie dawał się wykorzystywać.P.S. Sama firma w środku wygląda jakby zatrzymała się na swoim etapie z lat 60-tych, ponuro, zimno i obskurnie. W dodatku dowiedziałem się, że pracują na wersji Autocada i Inventora z 2008 roku - skoro sami w siebie nie inwestują to nie ma się co dziwić jakie stawki proponują swoim pracownikom. Atmosfera jaka tam panuje dałaby mi do myślenia, czy zgodzić się tam pracować nawet, gdyby zgodzili się na moją proponowaną stawkę.Szczerze nie polecam. Szkoda czasu no i wierzcie mi nerwów też. Bardzo nieprzyjemne miejsce.
użytkownik
29.09.2016 (2 lata temu)
29.09.2016 (2 lata temu)
Pracowałem 4 lata. Kasa mizerna a pracować trzeba za dwóch. Nie polecam. Za jednym razem zwolnili się 6 osób. Nie da się wytrzymać.
użytkownik
29.09.2016 (2 lata temu)
29.09.2016 (2 lata temu)
Pracowałem 4 lata. Kasa mizerna a pracować trzeba za dwóch. Nie polecam. Za jednym razem zwolnili się 6 osób. Nie da się wytrzymać.
użytkownik
25.06.2016 (2 lata temu)
25.06.2016 (2 lata temu)
Firmy Schwarte-Milfor Kates Tetra-pak obram wiec jest gdzie pracować i inne firmy np.Track Zapotrzebowanie jest na spawaczy czy ślusarz. Nie tylko Dywity
użytkownik
20.01.2016 (2 lata temu)
20.01.2016 (2 lata temu)
Nie ma co sciemiac firma lipa .A jeszcze gorzej traktują pracowników z najmu firm płockich !
użytkownik
09.07.2015 (3 lata temu)
09.07.2015 (3 lata temu)
Żaden nowy program wdrażany nie poprawi wydajności pracownika , a wręcz przeciwnie spowoduje zwiększenie biurokracji, a co za tym idzie powolny zgon firmy . Najlepszym sposobem na podniesienie wydajności pracowników jest szacunek ,odpowiednie motywowanie i dobre słowo od mistrza, a zwiększanie biurokracji mieliśmy to już za komuny i co wracacie do tego samego miłego spadania
autor
01.12.2011 (6 lat temu)
01.12.2011 (6 lat temu)
Przepraszam Pana Zdzisława Maciejewskiego za obelgi
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "Schwarte"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

lubfarm Lublin

Lębork

Lublin

tarnowskie Góry

Głogów

Gogolin

Miechów

Proszowice

Dzierżoniów szymanski Jacek

Warszawa

Kłodzko

Hydraulik Zabrze

Kluczbork

Sopot

jastrzebie Zdrój

Tychy

Pruszków

Kraków

Wolbrom
szatniarz Warszawa

Bydgoszcz

Karpacz

Błonie

Gliwice

tatuum Opole Asystentka poszukuje pracy jako stomatologiczna miejsce wawer Warszawa

uber Kraków

uber taxyfi Kraków taxify Kraków dabrowa gornicza Walcownia wroclawskie Warszawa Bielany Tczew

Kielce

Sprzątaczka Kielce

Tarnów

Suwałki

Siechnice wlkp Grodzisk print polska mazowiecki Grodzisk
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.co.pl | regulamin