test
Znaleziono 13 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "czetwertynska"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
17.07.2016 (2 lata temu)
17.07.2016 (2 lata temu)
Nie kwestionuję wiedzy, choć to co usłyszałam zostało zdementowane przez następnego lekarza. Podejście do pacjenta "z gôry", opryskliwość, przewracanie oczami było po prostu niesmaczne. Wizyta w takim miejscu jak onkologia jest dostatecznie nieprzyjemna, a lekarz wcale tego nie ułatwia. Nie informuje, podnosi głos, strzela przysłowiowe fochy, na zadane pytanie odpowiada z łaską. Nie polecam niestety. Nigdy do tej Pani nie wrócę, choć moje leczenie nie dobiegło końca znalazłam pomoc w innym szpitalu i lekarzem na poziomie ...
autor
17.11.2015 (3 lata temu)
17.11.2015 (3 lata temu)
Moj maz został skierowany do Pani doktor. Maz jest obcokrajowcem i zna Polski w średnim stopniu. Na konsultacje i badania przyjezdzalismy z innego Państwa. Pani doktor była nie uprzejma, opryskliwa. Nigdy nie wiedzieliśmy co robić dokąd sie zgłosić ani jak umówić na następna wizytę. Nawet przy spotkaniu
nie mowila nam dzien dobry czy do widzenia. Nie kończące sie kolejki przed gabinetem i ciagle wychodzenie z gabinetu jest nie do przyjęcia. Nigdy nie spotkałam lekarza ktory w tak bardzo chaotyczny sposob objaśnia pacjentowi sposob leczenia a nawet wprowadza w błąd dając listę produktów których zabrania spożywać a pozniej mówi ze mozna było a pacjent był na takiej diecie 6 tygodni. Nie polecam Pani doktor. Najgorszy lekarz!!! Dodam, ze maz płacił za wszystkie badania.
użytkownik
10.11.2015 (3 lata temu)
10.11.2015 (3 lata temu)
Opinia o Czetwertyńska Katarzyna, lek. med. chorób wewn.
Karpacz, Żeromskiego 5

Wyszedł mi krwawniczy guzek odbytu, który nie chce wrocić na swoje miejsce.. Boli tak że nie mogę siedziec, nie mogę sie ruszac.. przestałam jeść by nie wydalac. Nie poszłam do pracy: poszłam do lekarza po 2 rzeczy: 1) skierowanie do proktologa 2) zwolnienie. Skierowanie dostałam, dostałam zastrzyk i recepte na ketonal.. ale Dr: nie dostane zwolnienia, bo "Ona nie wystawia" ja: dlaczego? Dr: Bo ona jest od emerytów i oni nie potrzebują ja: To dlaczego nie informują Państwo o tym, że Pani nie wystawia przy rejestracji? Dr: Własnie Panią informuje ja: no dobrze, ale czemu nie przy rejestracji Dr: (wzrusza ramionami) ja: (siedze i mysle, ze to nie możliwe) pytam: Ale dlaczego Pani nie wystawia, nie wolno Pani? Dr: tak nie wolno ja: Ale czemu? odebrali Pani uprawnienia? Dr: (zdecydowanie, bez chwili wachania) Tak, odebrali. ja: To powinien byc inny lekarz, który może wypisac zwolnienie Dr: No ale mówiła pani że sobie juz pani zarezerowała termin do proktologa,
na kiedy? ja: No zarezerowałam, na jutro wieczorem Dr: No i on sie tym zajmie. Powiem tak, nie cisnełam juz tematu.. w pracy chyba zrozumieją opoznienie, i jest to nawet logiczne, że zwolnienie wystawi proktolog, ale można było od tego zaczać, przychodzi mi do głowy z 10 normalnych wyjasnień, dlaczego nie dostane zwolnienia.. a nie takie bezczelne okłamywanie.. i brak szacunku.. dosłownie to czułam.. że jestem traktowana jak gówniara, której można powiedziec wszystko.. Jeśli naprawde odebrano jej uprawnienie.. to odpowiedzialnośc ponosi Centrum Medyczne Karpacz za to, że pozwala lekarzom bez uprawnień praktykować.. ale osobiście podejrzewam, że poprostu nie chciała dać zwolnienia. I nie chciało jej sie tłumaczyc.. poprostu NIE bo NIE było dla niej wystarczajace.. kobieta, która nawykła do tego, że pacjenci sie jej boją.
użytkownik
03.11.2015 (3 lata temu)
03.11.2015 (3 lata temu)
Nie poszłam do pracy: poszłam do lekarza po 2 rzeczy: 1) skierowanie do proktologa 2) zwolnienie. Skierowanie dostałam, dostałam też zastrzyk w zabiegowym i receptę na ketonal.. ale
Dr: nie dostane zwolnienia, bo "Ona nie wystawia"
ja: dlaczego?
Dr: Bo ona jest od emerytów i oni nie potrzebują
ja: To dlaczego nie informują Państwo o tym, że Pani nie wystawia, podczas rejestracji?
Dr: Właśnie Panią informuje
ja: no dobrze, ale czemu nie przy rejestracji
Dr: (wzrusza ramionami)
ja: (siedzę i myślę, ze to nie możliwe) pytam: Ale dlaczego Pani nie wystawia, nie wolno Pani?
Dr: tak nie wolno
ja: Ale czemu? odebrali Pani uprawnienia?
Dr: (zdecydowanie, bez chwili wahania) Tak, odebrali.
ja: To powinien byc inny lekarz, który może wypisać zwolnienie
Dr: (chyba się zdenerowała że śmiem dopytywać) No ale mówiła pani że sobie juz pani zarezerwowała termin do proktologa, na kiedy?
ja: No zarezerwowałam, na jutro wieczorem
Dr: No i on sie tym zajmie.

Powiem tak, nie cisnęłam juz tematu.. w pracy chyba zrozumieją opoznienie, i jest to nawet logiczne, że zwolnienie wystawi proktolog, ale można było od tego zaczać, przychodzi mi do głowy z 10 normalnych wyjasnień, dlaczego nie dostane zwolnienia.. a nie takie bezczelne okłamywanie.. i brak szacunku.. dosłownie to czułam.. że jestem traktowana jak gówniara, której można powiedziec wszystko..
użytkownik
09.05.2013 (5 lat temu)
09.05.2013 (5 lat temu)
nie daje zwolnienia kwotując że tylko lekar rodzinny może je wystawić, co jest kompletną bzdurą. Nie pomogła, miałam przez to problemy w pracy
użytkownik
05.12.2011 (7 lat temu)
05.12.2011 (7 lat temu)
Jeśli się chce konkretnej diagnozy to może być problem. Pani doktor bardzo lubi, nie proszona dawać dobre rady jak masz kierować swoim życiem. Ja też, jak moja poprzedniczka na forum usłyszałam, że mam sobie poszukać celu w życiu...(do młodzieży nie należę !). Byłam traktowana jak ktoś kogo trzeba olśnić jak ma żyć. Na wypisanie recept, zajęcie się konkretną diagnozą i omówienie dalszego postępowania nie starczyło już czasu. Nie polecam !!!
użytkownik
23.11.2011 (7 lat temu)
23.11.2011 (7 lat temu)
Nie kwestionuję wiedzy lekarza ale podejście do pacjenta tak. Pani doktor mija się z powołaniem - psychoanalityka. Kolejki przed gabinetem. Specyficzne wywody rzucane sobie a muzom zajmują większość czasu i powodują gigantyczne opóźnienia. Za dużo zbędnego słowotwórstwa, za mało konkretów.
użytkownik
02.03.2011 (7 lat temu)
02.03.2011 (7 lat temu)
Wspaniała :) przemiła, konpetentna. Zleciła szereg badań towarzyszących. Przeprowadziła kompleksowy wywiad.
użytkownik
17.12.2010 (7 lat temu)
17.12.2010 (7 lat temu)
Pani doktor jest niezwykła. Miałam kłopot z sercem przed operacją tarczycy. Sama konsultowała z lekarzem kardiologiem, zastanawiała się, analizowała wszystko. Nie udawała, że zna się na wszystkim. W swojej działce jest bardzo kompetentna a do tego przemiła. Wszystko tłumaczy i ma cierpliwość. Polecam wszystkim!!!
użytkownik
21.04.2010 (8 lat temu)
21.04.2010 (8 lat temu)
Dzięki pomocy Pani Doktor mój Tato trafił w dobre ręce i po operacji żyje już 5 lat. Ma dziś 83 lata.
To dobrze że są tacy lekarze jak Pani Małgorzata Czetwertyńska.
To człowiek z powołaniem. Dziękuję.
użytkownik
28.03.2010 (8 lat temu)
28.03.2010 (8 lat temu)
Polecam tego lekarza, doktor jest jedna z najlepszych lekarzy , których znam ze Szpitala Damiana. Spełnia wszystkie moje oczekiwania.
użytkownik
22.05.2009 (9 lat temu)
22.05.2009 (9 lat temu)
Ta doktor postawiła mnie na nogi, nikt nie chciał podjąć się leczenia po leczeniu przez Czarnowska-Młodkowską z Szaszerów.W ciągu 1,5 roku postawiła mnie na nogi i właśnie oczekuję dzidzi. POLECAM
użytkownik
02.01.2009 (9 lat temu)
02.01.2009 (9 lat temu)
Opinia o Małgorzata Czetwertyńska, lekarz
Warszawa, ul. Wałbrzyska 46

Dlugo sie czeka w kolejce i trudno sie dodzwonic do Centrum Onkologii
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "czetwertynska"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Puławy

Dobczyce

parking Okęcie

Opole

Ząbki

Kraków

Poznań

Rybnik

its Rzeszów

Proszowice

Krapkowice

Wrocław

Głubczyce

Tychy

Tczew

Chorzów

Bydgoszcz

Warszawa

Trzebinia wyzsza Za Szkołą
Murarz Bydgoszcz
Kucharz Warszawa Wawer

Koszalin

kasjerka Piaseczno lubfarm Lublin

Lębork

Lublin

tarnowskie Góry

Głogów

Gogolin

Miechów

Dzierżoniów szymanski Jacek

Kłodzko

Hydraulik Zabrze

Kluczbork

Sopot

jastrzebie Zdrój

Pruszków

Wolbrom
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.co.pl | regulamin