test
Znaleziono 26 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "focus research"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
1 wrz (3 miesiące temu)
1 wrz (3 miesiące temu)
Widzę, że opinie są o placówce z Torunia. Sprecyzuję - chodzi o firmę z austriackim właścicielem. Wynagrodzenie niskie i brak możliwości rozwoju. Praca pod presją czasu, wymagająca skupienia, spostrzegawczości, szybkiej adaptacji do zmiennych reguł i dobrej znajomości szerokiej gamy produktów. Nie ma benefitów. Atmosfera sprzyja niezdrowej rywalizacji. Stale egzekwuje się wzrost produktywności. Wynagrodzenie rośnie prawie tak, jak płaca minimalna, wraz z nową umową. Staż nie ma wpływu na zarobki. Świeżo przyjęta osoba może liczyć na te same zarobki, co wieloletni pracownik. Wraz ze stażem rosną tylko wymagania. Czas pracy często przekracza umowną liczbę godzin. Jeśli ktoś się nie zmusi do nadliczbowych godzin za darmo, to może następnego dnia spodziewać się niemiłej reprymendy i być na cenzurowanym przez dłuższy okres czasu, bo to nie wina zarządu, że nie ma rąk do pracy, tylko pracowników. Można zdobyć premię uznaniową za dodatkowe, równolegle wykonywnane obowiązki równoważne drugiemu etatowi. Team leader zmienia się często, nawet co pół roku, a ci zasłużeni, którzy przymuszali do darmowej pracy na zlecenie prokurenta, lądują w dziale nadzorców. Wśród pracowników najniższego szczebla staż rzadko przekracza 2 lata. Postępy prac są monitorowane na bieżąco i podlegają szczegółowej kontroli. Są też zalety. Pracuje się na nowoczesnych, markowych komputerach. Jest też regularnie serwisowana klimatyzacja. Większość pomieszczeń odpowiada standardom powierzchni. 15 minut przerwy można spędzić poza budynkiem.
Ogólnie praca jest przytłaczająca i bez przyszłości. Nie polecam.
użytkownik
13 kwi (7 miesięcy temu)
13 kwi (7 miesięcy temu)
Pracodawcy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność swojego zespołu. Czy podobnie jest w focus research Sp. z o.o.? Napiszcie, co o tym sądzicie. Możecie w ten sposób ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.
użytkownik
03.03.2016 (2 lata temu)
03.03.2016 (2 lata temu)
firma miesci sie nad garazami w otoczeniu wielkiej płyty. Miejsce wygląda obskurnie. Niestety wewnątrz jest jeszcze gorzej. w łazience magazyn- ktoś nie spuścił wody w kiblu. Chciałam odwiesić kurtkę do szafy, a tam wysypał się stos śmierdzących butów. recepcja zawalona jakimiś starociami. Personel dziwny... Niektórym panom z tej firmy polecam myć się. Rekrutacja nieprofesjonalna- brak jasnych standardów. Wierzcie mi nie chcecie tam pracować. Jest to najgorsze miejsce w jakim byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w swoim życiu.
użytkownik
23.02.2016 (2 lata temu)
23.02.2016 (2 lata temu)
Firma jest spoza branzy IT. Nie maja pojecia o zarobkach w tej branzy. 3000 do 6500 brutto???? Nie jestesmy humanistami tylko programistami. Za to co w ogloszeniu nalezy sie 7-8 tysiecy brutto minimum!!!!!!!!!
użytkownik
04.02.2016 (2 lata temu)
04.02.2016 (2 lata temu)
@zenko widocznie tylko na wybranych stanowiskach są benefity i ubezpieczenie bo w ofercie pracy na młodszego analityka nic nie ma wspomnianego. Za to oferują umowę o pracę i dobre wynagrodzenie
użytkownik
04.02.2016 (2 lata temu)
04.02.2016 (2 lata temu)
jakie benefity? jakie ubezpieczenie? ja bez doświadczenia i technicznego wykształcenia zarabiam 6800 pracując w it
użytkownik
24.01.2016 (2 lata temu)
24.01.2016 (2 lata temu)
@yla, w sumie nie brzmi to tak źle. Ja widziałem własnie oferte pracy na specjalistę do spraw obsługi klienta, to tez sa benefity i ubezpieczenie na życie, a wymagania nie wielkie.
użytkownik
03.01.2016 (2 lata temu)
03.01.2016 (2 lata temu)
@pnury żniwiarz to ile konkretnie Ty byś chciał zarabiać na takim stanowisku? Masz tutaj i benefity i ubezpieczenie na życie, wiec chyba nie jest tak źle.
użytkownik
02.01.2016 (2 lata temu)
02.01.2016 (2 lata temu)
i to jest wg Ciebie takie dobre wynagrodzenie?
użytkownik
06.12.2015 (3 lata temu)
06.12.2015 (3 lata temu)
Niezłe pieniądze są na stanowisku na analityka/programistę C. Od 3000 do 6,500 zł brutto. Wymagania nie są jakieś wysokie, głównie to doświadczenie minimum roczne na podobnym stanowisku i wykształcenie odpowiednie.
użytkownik
04.12.2015 (3 lata temu)
04.12.2015 (3 lata temu)
macie racje, taka praca nie jest zbyt wymagajaca. nie wiem tylko czy istnieje szansa na wspolprace zdalna?
użytkownik
02.12.2015 (3 lata temu)
02.12.2015 (3 lata temu)
@ygtre całkiem są to ciekawe oferty pracy, zwłaszcza, że zatrudnienie na specjalistę do wprawdzania danych jest opłacalne. Wymagana jest tylko znajomość podstawowej obsługi komputera.
użytkownik
29.11.2015 (3 lata temu)
29.11.2015 (3 lata temu)
hej wszytkim, na chwile obecną firma focus research Sp. z o.o. szuka osób do zatrudnienia na stanowisko specjalsity do spraw wprowadzania danych oraz analityka/ programsity C#
użytkownik
29.11.2015 (3 lata temu)
29.11.2015 (3 lata temu)
osoby ktore sie nie wyrabiaja nie zostaja w firmie...jezeli nie umiesz obslugiwac kompa to z pewnoscia nie zostaniesz... wymagania nie sa duze trzeba tylko myslec i kumac
użytkownik
21.10.2015 (3 lata temu)
21.10.2015 (3 lata temu)
Wydaje mi się, że tutaj zależy od tego czy się sprawdziłeś w tej firmie czy też nie, czytałem ich ogłoszenia o pracę i ogólnie patrzyłem na stronę internetową, mają dosyć duże wymagania względem pracowników, no ale jeśli nie miałeś problemów z wyrabianiem norm czy też obowiązków to nie masz co się martwić.
użytkownik
21.10.2015 (3 lata temu)
21.10.2015 (3 lata temu)
orientuje sie ktos moze jak wyglada u nich sprawa ewentualnego przedluzenia umowy? przedluzaja kazdemu czy wybieraja sobie ludzi?
użytkownik
10.09.2015 (3 lata temu)
10.09.2015 (3 lata temu)
teraz szukają kogoś na stanowisko specjalisty do spraw wprowadzania danych w Warszawie, ale ciekaw jestem jak dokładnie wyglądają warunki pracy i generalnie jak sytuacja w firmie się ma, bo jedne opinie są pochlebne, drugie wręcz odwrotnie aż człowiek sam się gubi w tych opiniach, proszę was o obiektywną ocenę focusa
użytkownik
14.07.2015 (3 lata temu)
14.07.2015 (3 lata temu)
widzialem ogloszenia i słyszalem od kolezanki, ze szukaja kogos z estonskim, bylbym chetny,bo znam estonski calkiem niezle, ale jak uslyszalem jakie sa zarobki w tej "firmie" za prace z estonskim (!!!) to obsmarkałem sie ze smiechu i zrezygnowalem...
użytkownik
09.07.2015 (3 lata temu)
09.07.2015 (3 lata temu)
Drogi ~mnichu~ jeżeli uważasz, że pensja 1700pln jest wystarczająca nawet dla studenta to albo mieszkasz z mamą, która Cię utrzymuje albo nie wiem w jakim świecie żyjesz bo w Warszawie godne utrzymanie się za to graniczy z cudem. Z tego co wiem studenci jeżeli mają się męczyć (tak nie oszukujmy się) to wybierają coś lepiej płatnego a o to dla nich nie trudno. Jedynym plusem jaki mogę znaleźć jest umowa o pracę a nie śmieciówka zlecenie. Co do premii oczywiście jest ale może być również w wysokości np 50zł aż chce się pracować widząc taką premię i nie wiedząc ile się dostanie co miesiąc nie ma co. Nie wiem czy się orientujesz ale w innych firmach na tym samym stanowisku z takim samym zakresem obowiązków (według Ciebie żadnym w czym również się mylisz) pensja jest średnio 30/40% wyższa i nie wliczam w to podstawy. Pomijam kwestię kawy, wody i płytek. Jeżeli ktoś twierdzi, że gdy pracuje w pomieszczeniu na oko ok 25m2 z włączonymi 20 komputerami + osobami przy nich pracującymi w upale i wiatraki zapewniają chłodzenie to również gratuluję. A jeżeli chodzi o awanse to nie wiem w jakim dziale bo nie w DATA. Może i firma dba o swoich ale nie o wszystkich. Jeżeli ktoś trafi do DATA to utknie tam dopóki się nie zwolni a i to nie problem nikogo tam nie zatrzymują i nic nie proponują. Nie twierdzę, że wszystko jest źle miło wspominam niektóre rzeczy ale zarobki, warunki pracy i niedocenianie szczególnie długoletnich pracowników do nich nie należą. Bardzo fajni ludzie tam pracują i wbrew opinii nie są debilami większość skończyła studia i są to ludzie na poziomie. A praca to nie jest tylko przeklepanie gazety Panie Mnichu wymaga skupienia i znajomości tego co się wprowadza.
użytkownik
17.05.2015 (3 lata temu)
17.05.2015 (3 lata temu)
nie wiem, czy odpadające kafelki w łazience to problem dla arystokracji. wiem od znajomych z pracy, że kafelki spadły na głowę samemu Ryszardowi, więc czy możemy mieć pewność, że nie spadną na głowę jakiemuś pracownikowi?
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "focus research"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

Puławy

Dobczyce

parking Okęcie

Opole

Ząbki

Kraków

Poznań

Rybnik

its Rzeszów

Proszowice

Krapkowice

Wrocław

Głubczyce

Tychy

Tczew

Chorzów

Bydgoszcz

Warszawa

Trzebinia wyzsza Za Szkołą
Murarz Bydgoszcz
Kucharz Warszawa Wawer

Koszalin

kasjerka Piaseczno lubfarm Lublin

Lębork

Lublin

tarnowskie Góry

Głogów

Gogolin

Miechów

Dzierżoniów szymanski Jacek

Kłodzko

Hydraulik Zabrze

Kluczbork

Sopot

jastrzebie Zdrój

Pruszków

Wolbrom
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.co.pl | regulamin