test
Znaleziono 637 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "polmlek"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
1 lip (miesiąc temu)
1 lip (miesiąc temu)
Pan Wałachowski na prwno nie jest za przejęciem przez polmlek!!! Byc moze tu wladnie jest prawdziwy powod, ze zostal tak po chamsku potraktowany orzez uklad rodzinno- towarzysko-biznesowy!!!!
użytkownik
1 lip (miesiąc temu)
1 lip (miesiąc temu)
http://www.polishclub.org/2011/04/18/mleczny-interes-andrzeja-g/ Do poczytania trochę ciekawych historii o tym jak to onegdaj właściciel polmleku przejmował inne zakłady.
użytkownik
30 cze (miesiąc temu)
30 cze (miesiąc temu)
Te chłopy z Łowicza to naprawdę nie mają swojego rozumu. Nie dość że nie pogonili zarządu to jeszcze oddadzą się polmlekowi haha spółce zoo która ost sprzedała zakład Maćkowy wyrzucając ludzi na bruk, płacą za mleko tyle co Łowicz. Przecież to trzeba nie mieć rozumu w głowie żeby tak robić.
użytkownik
29 cze (miesiąc temu)
Wg PAna Witolda Gadowskiego Łowicz ma być "sprzedany" polmlekowi!!!!!!! A więc jednak większego kalibru numer tu jest kręcony!!!!!!! Parafrazując Panią Sawicką : będzie kręcony tu lód na mleczarstwie. polmlek jak łyknie Łowicz , to będzie potęgą ( ALE NIE DLA ROLNIKÓW-DOSTAWCÓW SWOICH!!!) , ale pamiętajmy,że rolnicy będa zduszeni do ziemi , NIE BĘDA MIELI PRAWA GŁOSU I ANI ZIPNĄ, BO NIE BĘDA JUZ WŁASCICIELAMI. TERAZ JESZCZE ROLNICY MOGĄ POGONIĆ TEN ZARZĄD , ALE JAK PRZYJDZIE polmlek , TO ROLNICY NAWET NIE BĘDĄ ZNALI NAZWISKA RZĄDZĄCY.!!!!
PANIE PRZEWODNICZĄCY BARDZO PROSIMY O ZAJĘCIE STANOWISKA, CZY PROWADZONE SĄ W PANA PRZYTOMNOŚCI I ŚWIADOMOŚCI ROZMOWY Z polmlekIEM ?!?!?!??!?!?!

http://wolnosc24.pl/2018/06/29/nie-chodzilo-o-zadna-ustawe-o-ipn-chodzi-pieniadze-witold-gadowski-o-utracie-suwerennosci-przez-polske-video/
użytkownik
26 cze (miesiąc temu)
26 cze (miesiąc temu)
Pewnie że to zaliczył do markowej sprzedaż tylko ciekawe gdzie on tam logo umieścił. I sprzedaż eurobloków do polmleku to też sprzedaż marki Łowicz. Żenada.
użytkownik
2 cze (2 miesiące temu)
2 cze (2 miesiące temu)
polmlek ( oni lubia przejmować źle zarządzane firmy).
użytkownik
22 maj (2 miesiące temu)
22 maj (2 miesiące temu)
A po co wy chceta zmiany, co? źle wam przy niskiej cenie za mleko skupowe czy co? lepij kochajy się! miłośc jest wporzo! po co rozliczać zarzad czy jakies taczki podstawiać. Jak komu za nicka cena niech idzie do polmleku a jak mu pasuje niska niech zostanie. Jest wolnośc i demokracja socjalistyczna! Spółdzielnia nie ma obowiązku płacic przyzwoicie za mleko, jesli rolnicy i ich przedtsawiciele w postaci radnych się na to zgadzają! Prawo mówi wyraźnie: cena może być bardzo niska jesli rada nie ma nic na przeciwko. Zarząd nie musi zajmowac sie czy starać aby tak gospodarować aby cena za mleko w skupie była wyższa! Zarząd bierze pensje i premie niezależnie od tego. Prawo mówi wyraźnie: zarząd i czlonki zarządu nie muszą byc kompetentni. Wystarczy że są fajni i np maja nadwagę! Albo że się ładnie usmiechają! Prawo w tym wypadku jest jednoznaczne: uśmiech jest wazniejszy niż cena za mleko w skupie i rozwój naszych gospodarstw.
użytkownik
21 maj (2 miesiące temu)
21 maj (2 miesiące temu)
Ludzie trzymajcie się z daleka od tego obozu pracy . Płacą grosze zero wolnego grafik nie istnieje podobnie jak bhp . Wykorzystują ludzi jak niewolników praca po 12 godzin kierownicy chamy jak ich mało szczególnie to bydle z Rypina . Przenoszą z działu na dział chociaż na umowie masz operatora to i tak trzeba zapierdzielać wszędzie od układania kartonów do noszenia worków i tylko szybciej i szybciej za psie pieniądze .Jak jest audyt z inspekcji pracy to nawet na stołówkę nie można iść każą jeść w szatni. Wszędzie smród i syf .
użytkownik
22 kwi (3 miesiące temu)
22 kwi (3 miesiące temu)
Firma ma opinię dobrego pracodawcy, rozwija się się więc nic dodać nic ująć.
użytkownik
27 mar (4 miesiące temu)
Jeżeli tam kiedyś była "strategia na śmietanę", to niech nas Pan Bóg ma w swej opiece.
Ta marka nie istnieje! Paradoksalnie w dobie internetu i hiperkomunikacji, marka nasza traci z każdym dniem i godziną. I na rzecz Mlekowity, Mlekopu, polmleku i innych znancyh marek i na rzecz LEGENDARNEJ MARKI jaką jest Piątnica! Prosze zwrócić uwagę na to że chyba nigdy nie było reklamy telewizyjnej Piątnicy! A mimo to jest jedną z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych marek mleczarskich w Polsce! No ale to trzeba budować latami i nie robić głupstw biznesowych za głupstwami.
pozdrawiamy zarząd i Mariana
użytkownik
23 mar (4 miesiące temu)
23 mar (4 miesiące temu)
atmosfera jest bardzo fajna. Od kilku lat zarząd kładzie duży nacisk na to, żeby ludziom pracowało się w dobrej atmosferze, więc widać że są nastawieni na ludzi i cenią sobie pracowników.
Co do rekrutacji, to nie wiem ale często rekrutują bo się rozwijają/rozwijamy i w sumie stale są potrzebne ręce do pracy
użytkownik
19 mar (4 miesiące temu)
19 mar (4 miesiące temu)
Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie? Jaka jest atmosfera w pracy?
użytkownik
19 mar (4 miesiące temu)
19 mar (4 miesiące temu)
polmlek płci średnio 1.68 na dzien dzisiejszy
użytkownik
18 mar (4 miesiące temu)
18 mar (4 miesiące temu)
wszystko w porządku, polecam :)
użytkownik
16 lut (5 miesięcy temu)
16 lut (5 miesięcy temu)
www.pracuj.pl/praca/regionalny-przedstawiciel-handlowy-podlaskie,oferta,5835961
Jak widać nowy dyr dzielnie walczy. Pierwsze pyt czy OSM Łowicz stać na nowy hurt i dystrybucję? Jeśli nie to wydawanie kasy na indeksy w sieciach lokalnych na terenie woj podlaskiego sensu nie ma. Podejrzewam że będzie tak: OSM Łowicz chce zatrudnić nowego człowiek i będzie wymagać się od niego wyczarowania czegoś z niczego. Skończy się na tym że gość objdzie teren i nawet mimo swego uporu, zapału i samodyscypliny to bez konkretnego budżetu nic nie zrobi zniechęci się do pracy i tylko wypłatę będzie brał. Powiem tak jeśli polmlek jakoś nic nie zwojowal a ich ph jest już ponad rok na Podlasiu to znaczy że łatwo nie jest a jednak polmlek stać na wyłożenie kasy. Kasy której OSM Łowicz nie ma tzn ma jak mleko obniży haha Jeśli chodzi o Podlasie i nabiał jest to specyficzny teren tam gdzie mlekovita tam mlekovita gdzie są zakłady mlekpolu tam mlekpolu dodatkowo trochę danona bakomy zott i hochland i miejsca na półce brak a żeby się ono pojawiło to trzeba bulic!!! A do tej pory OSM Łowicz nie było na Podlasiu więc najpierw trzeba dystrybucję załatwić a później założyć jakieś indeksy w sieciach a dopiero na końcu myśleć o ich towarowaniu bardzo dużo czasu pracy i kasy!!!! Dla mnie to walka samym że soba!!! Na Podlasiu są ludzie tradycyjni przywiązani do swojego a wiec jest duże ryzyko przeterminu towaru na półce a indeks zapłacony i bedzie martwy haha
użytkownik
3 lut (6 miesięcy temu)
3 lut (6 miesięcy temu)
Bezsprzecznie firma, która wiele daje osobom, które chcą się rozwijać. Pracujęod roku i wiele się nauczyłem - przełożeni służą pomocą, wyjaśniają jak funkcjonują pewne mechanizmy i gruntownie wdrażają w narzędzia, na których pracujemy.
Zarobki raczej OK, choć mogłoby być lepiej.
Jeśli ktoś rzetelnie pracuje, myśli nad tym co robi i daje firmie coś z siebie, droga do awansu stoiotworem. Do tego słyszy się o wielu inwetycjach, które robimy. Czuje się w firmie ducha zespołu. Jestem zadowolony, że przyjąłem ich ofertę pracy.
Jeśli ktoś się zastanawia czy do nas dołączyć czy nie, to warto się zdecydować :)
użytkownik
26 sty (6 miesięcy temu)
26 sty (6 miesięcy temu)
adekwatne do tego czym się zajmujesz :)
użytkownik
26 sty (6 miesięcy temu)
26 sty (6 miesięcy temu)
Powiem Wam tak, pracowałam w tej firmie ponad 3 lata i uważam, że to naprawdę profesjonalna i dobrze zarządzana firma. Oczywiście są spięcia między ludźmi, jak wszędzie ale zawsze można wyjaśnić różnice w poglądach i jest OK (to bardziej interpersonalne zgrzyty niż zawodowe). Nie ma tutaj jakiejś dziwnej atmosfery, ludzie raczej czują się dobrze i chętnie chodzą do pracy. Nie spotkałam się z sytuacją, że ktoś mówiłby że mu się nie chce. Firma się rozwija, integracja z zespołem jest a przełożeni mimo że wymagający to jednak uczciwi i profesjonalnie podchodzący do podwładnych.
Teraz zmieniłam pracę szukając nowych wyzwań, ale pracę w polmleku wspominam bardzo dobrze i mogę polecić tym, którzy myślą o podjęciu tam pracy :)
użytkownik
24 sty (6 miesięcy temu)
24 sty (6 miesięcy temu)
polmlek placi 11.59 netto na h?
użytkownik
24 sty (6 miesięcy temu)
24 sty (6 miesięcy temu)
NAJLEPIEJ TO NARZEKAĆ NA WSZYSTKO I WSZYSTKICH MIESZAĆ LUDZI Z BŁOTEM
JAK WAM TAK ŹLE TO POCZYTAJCIE JAK JEST W INNYCH MIEJSCACH
http://forum.to.com.pl/praca-w-polmleku-msm-sa-t27597/
MOŻE WTEDY DOCENICIE TO CO MACIE
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "polmlek"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

ochrona Bydgoszcz

Kraków

Tychy

Gliwice

Ustroń

Skoczów

Skarszewy

Rzeszów

Zambrów

sprzatania Łódź

poszukuje sprzatania mieszkania Łódź apteka Piastów

Warszawa

eurocash Wrocław

Wrocław

zatrudnie pomocnika budowlanego Łomża

Bydgoszcz

Lublin

Puławy

Radom

Zwoleń
logopeda Warszawa
sistema Gliwice

Lubartów

Łomża

linga Skierniewice 2018 lipiec Nowe nowe 2018 lipiec Piastów

ursus Warszawa

ursus 2018 Warszawa

mechanik Wrocław

zamel Pszczyna
Czarnków
2018 Nowe nowe 2018 lipiec Pruszków 2018 lipiec grodzisk Nowe

Skawina

Sieradz

pracownik produkcji Konstantynów

pracownik produkcji Łódź

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.co.pl | regulamin