test
Znaleziono ponad 1000 wpisów pasujących do wyszukiwanego hasła "wody polskie"
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów załóż nowy temat
Powiadamiaj mnie o nowych wpisach
autor
0:48 (18 godzin temu)
0:48 (18 godzin temu)
A powiedzcie co to za minionek stoi uśmiechnięty pokazując fucka Premierowi zabijającemu ćwieka na stempce w stoczni szczecińskiej na budowanym promie Heweliusza Titaniku czy innym Meristo ??? Czy to Szopeno-Lenin ? A może eurominionek ?
I napuścili Mateuszka na wbicie gwoździa do trumny mgm i wp ...... hmmm LUDZISKA TORPEDA UCIEKAJTA Z POKŁADU JAK TYLKO MOŻE TA BO ZARAZ PIERDO.....
użytkownik
wczoraj 22:49
Znamionami mobbingu pośrednio tracą już od samej góry. W hienarchii organizacyjnej w Wodach Polskich...na poczatku dziennym są meile z centrali za pisrednictwem RZGW do ZZlub NW z "prostymi"tabelkami do wypełnienia. Na już, przychodzącymi b.często na nueraz dosłownie 5min.przed wyznaczonym terminem na ich uzupelnienie.A tabelki są bardzo"proste",gdyby je wydrukować i w drukarce byłby papier w rolce to prawy skraj tabelki kończylby się na jednym lewy skraj na dużym koncu pokaznego korytarza.Przy tym pracownik je wypełniający musi być specjalista w takich dziedzinach jak:bankowość, finanse,biolog,botanik,być biegłym z każdej dziedzinie prawyi na rynku finansowym i etc.posiadać umiejętności natychmiastowego określeniu kosztów działania na bazie (z niczego).A wszystko musiwiedziec za 2100...jest super.
użytkownik
wczoraj 20:42
wczoraj 20:42
Jeśli dobrze kojarzę o kogo chodzi to tak wstrętnej i zawistnej osoby dawno nie znałam ... Mam nadzieję, że i do niej karma wróci ????
użytkownik
wczoraj 18:49
wczoraj 18:49
to jest chore , zeby zone zatrudniac
użytkownik
wczoraj 18:28
wczoraj 18:28
W zarzadzie zlewniElblag cyrki sie dzieja . Kierownikiem zpu zrobiliinformatyks. Teraz zatrudnili jego żonę. Niech tylkoPrezes się o tym dowie.
użytkownik
wczoraj 16:48
wczoraj 16:48
To nie jest prywatny folwark KPA. Jak sobie założy za własne pieniądze firmę, może poganiać ludzi do roboty. Ja jako podatnik i obywatel RP mam prawo wymagać, żeby PAŃSTWOWE INSTYTUCJE były dobrze zarządzane przez kompetentnych ludzi, wybranych zgodnie z przepisami. Rozdawanie państwowych posad niekompetentnym ludziom, którzy narażają Skarb Państwa na straty jest w Polsce karalne.
użytkownik
wczoraj 15:17
wczoraj 15:17
W zz olsztyn działa dyrektorka z ramienia Platformy Obywatelskiej bo dyrektor z PIsu nic nie umie. Dziwna sytuacja tam jest
użytkownik
wczoraj 15:12
wczoraj 15:12
Śmiechu warte czy ten gosc pracuje w nw orneta?
użytkownik
wczoraj 13:26
wczoraj 13:26
szok , czy ktoś panuje w Białymstoku bo to się robi paranoja totalna , po prostu sok z buraka ,
użytkownik
wczoraj 13:18
wczoraj 13:18
ma rację KPA...pracuj a nie spiskuj
użytkownik
wczoraj 13:14
wczoraj 13:14
ale jaja , w szoku jestem
użytkownik
wczoraj 13:03
wczoraj 13:03
Panią EK (dział pozwoleń wodnoprawnych) zatrudnili na stanowisko specjalisty ale się na niczym nie zna, do Zarządu Melioracji została przyjęta za to, że mąż jako dyrektor RDOŚ w Szczecinie zgodził się na wybudowanie słynnych już wrót przeciwsztormowych na Kanale Jamno, dobra stara zmiana...
użytkownik
wczoraj 11:52
wczoraj 11:52
Do NW Białogard musieli ściągnąć emerytowanego pracownika (dawnego kierownika) ponieważ nowi pracownicy się na niczym nie znają, prostych tabel nie umieją wypełnić...
użytkownik
wczoraj 11:32
wczoraj 11:32
Mobbing pani BU + mobbing MZ w dziale opłat (dwie osoby uciekły od tej pani bez szkoły wyższej), na początku roku zatrudnili specjalistkę do działy zamówień, pół roku próbowała zamówić krzesła ale się jej nie udało to przeniosła się do działu inwestycji (następne lata nic nie robienia) a w tym czasie referenci odwalali całą robotę + dwie sekretarki bo jedna nie ogarnia itd. itd.
użytkownik
wczoraj 7:34
Idą wybory więc jest szansa że na początku nowego roku jeszcze będzie, albo do marca bo taki byl czas wypłat dodatkowej pensji jak dobrze pamiętam. Na ogół było to już w styczniu. A co potem tego nikt nie wie. Ale zamysł był że ma ich nie być. wody pod względem chojności się chowają w cieniu Marszałków. Ty się dobrze zastanów z tą pracą w tej firmie, chyba że masz odporną psychikę i jesteś uodporniona na głupotę.
użytkownik
wczoraj 1:11
Sytuacja w ZZ Koszalin jest w ogóle kuriozalna, tam jest faktycznie nieformalnie 2 dyrektorów....pani sprawująca obecnie tę funkcję jak i p. BU była dyrektor, która owinęła sobie wokół palca obecną dyrektor. BU mobbingowała, nadal mobbinguje i to nie tylko pracowników swojego pionu. Tak naprawdę to BU w ZZ Koszalin rozdaje karty i ma do tego jak najlepsze "kompetencje"....chaos i dezorganizacja pracy to jej specjalność. Obecnej pani dyrektor ewidentnie brak jej doświadczenia w kierowaniu zespołem ludzkim - za czasów "starych" dyrektorów z krwi i kości taka sytuacja nie miałaby prawa bytu i podwładni uprawiający sobie taką menedżerke wylecieli by z hukiem. Poza tym minie zaraz rok działalności tego nieruchawego tworu....a na cały ZZ Koszalin i podległe mu NW tylko 2 samochody (ponoć to i tak sukces na tle kraju !!!), nie ma telefonów stacjonarnych że nie wspomnę o telefonach służbowych choćby dla osób piastujących kierownicze stanowiska co jest normą w każdej innej poważnej firmie. TOTALNA PORAŻKA ORGANIZACYJNA W CAŁYM PGWWP.
użytkownik
wczoraj 22:16
Nie tylko NW ale i całe wody polskie są niepotrzebne. Przecież powszechnie wiadomo, że woda i tak w końcu sama spłynie do jakiegoś morza.
użytkownik
wczoraj 20:18
Poczytaj sobie Prawo Wodne i zobaczysz co wg niego powinny robić NW i wtedy zabierz głos a rola zeby NW dowartościowac tkwi po stronie Dyrektora ZZ ale jak Dyrektor z klucza pratyjnego nie majacy pojęcia o branży to czego tu wymagać. Dziwi mnie to że zasadność bytu NW określasz po ilości wyjazdu w teren a np Urząd Skarbowy ile razy jeżdżą w teren?? wg Twojej teorii powinni je zlikwidować :))
użytkownik
16 lis (2 dni temu)
16 lis (2 dni temu)
do 30 procent Nadzorów do 3 osób powinno być zlikwidowane. To marnowanie kasy. z jednym z kierowników NW i to nowego rozmawiałem ile mieli wyjazdów terenowych w ciagu roku- dwadziescia pare. Paranoja jakaś
użytkownik
16 lis (2 dni temu)
Teatr przy Norwida? A ja byłem pewny, że w tym roku nastąpiła tam reaktywacja namiotu cyrkowego GOLIAT z Placu Grunwaldzkiego!!! Po tylu latach!
Jeżeli nie odnalazłeś interesujących Cię wpisów dla hasła "wody polskie"
załóż nowy temat

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr
Formularz odpowiedzi
 

Chcę zamieścić
Proszę wpisać treść wiadomości (min. 10 znaków)
Wybierz zdjęcia z dysku lub przeciągnij je tutaj
możesz dodać jedno lub kilka zdjęć jednocześnie
można publikować jedynie zdjęcia w formacie JPG
maksymalna wielkość każdego zdjęcia - 4MB
dołącz:
wpisano znaków: 0
Wpisz, jak chcesz się przedstawić
Proszę uzupełnić podpis (min. 3 znaki)
E-mail
Nieprawidłowy adres e-mail
Numer telefonu
Nieprawidłowy numer telefonu
Aby wysłać wiadomość należy zaakceptować regulamin

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

Wczytywanie danych...
 1. Jeśli chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza który sam dodałeś - podaj kod zgłoszenia który otrzymałeś na swój adres e-mail w chwili dodania komentarza a następnie przejdź do edycji wpisu:
 2. Jeśli nie pamiętasz/nie znasz swojego kodu zgłoszenia, a chcesz zmienić lub usunąć treść komentarza skorzystaj z poniżej przestawionej opcji:
Jeśli chcesz usunąć komentarz który wybrałeś uzupełnij swoje dane zgłaszającego, a następnie dokonaj opłaty administracyjnej w wysokości 200,00 zł za usunięcie wybranego komentarza.
* Serwis gwarantuje poufność poniżej udostępnianych danych
Wpisz swoje imię i nazwisko
Nieprawidłowy PESEL lub NIP
Wpisz miasto i kod pocztowy
Wpisz nazwę ulicy i numer domu
Nieprawidłowy adres e-mail
 

WYCIĄG Z REGULAMINU

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Edycja / zgłoszenie nadużycia dotyczące wpisu nr  

 1. Operator nie przyjmuje i nie realizuje reklamacji oraz zgłoszeń w zakresie warstwy merytorycznej wystawianych Opinii.
 2. Reklamacje w sprawach związanych z dodawanymi Opiniami wyłącznie w zakresie ujawnienia w nich słów oraz treści posiadających charakter szykanujący, dyskryminujący, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej lub etnicznej, faszystowskich, pornograficznych, powszechnie uznane za wulgarne lub propagujące przemoc, reklamy, cenniki, ogłoszenia, oferty mogą być kierowane do Operatora za pośrednictwem formularza reklamacyjnego Serwisu dostępnego poniżej pod nazwą „ocenzuruj treści”.
 3. Osoba zgłaszająca wniosek „ocenzuruj treści” obowiązana jest do prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego, o którym mowa w powyższym punkcie, w szczególności poprzez wskazanie powodu zgłoszenia reklamacji, wykazanie zasadności reklamacji, podanie danych identyfikujących osobę zgłaszającą reklamację, w tym w szczególności imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, podanie danych identyfikujących Opinię, której dotyczy reklamacja, a także konkretnego uzasadnienia związanego ze składaną reklamacją.
 4. Reklamacje rozpatrywane są przez Operatora w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, w terminie 90 dni od daty otrzymania kompletnego zgłoszenia przez Operatora, pod warunkiem prawidłowego wypełnienia formularza reklamacyjnego przez zgłaszającego reklamację.
 5. Operator zastrzega, że zgłoszenia niekompletne, niezgodne z niniejszym wyciągu z regulaminu, zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe informacje zostaną automatycznie usunięte z kolejki oczekujących na rozpatrzenie, bez dalszej ich weryfikacji oraz bez udzielenia odpowiedzi.
 6. Reklamacje zgłaszane w innym zakresie oraz innej formie niż wskazana w niniejszym paragrafie są automatycznie usuwane z systemu i nie są przekazywane i rozpatrzenia przez Operatora.
 7. Formularz ocenzuruj treści

Najpopularniejsze tematy na forum

lubfarm Lublin

Lębork

Lublin

tarnowskie Góry

Głogów

Gogolin

Miechów

Proszowice

Dzierżoniów szymanski Jacek

Warszawa

Kłodzko

Hydraulik Zabrze

Kluczbork

Sopot

jastrzebie Zdrój

Tychy

Pruszków

Kraków

Wolbrom
szatniarz Warszawa

Bydgoszcz

Karpacz

Błonie

Gliwice

tatuum Opole Asystentka poszukuje pracy jako stomatologiczna miejsce wawer Warszawa

uber Kraków

uber taxyfi Kraków taxify Kraków dabrowa gornicza Walcownia wroclawskie Warszawa Bielany Tczew

Kielce

Sprzątaczka Kielce

Tarnów

Suwałki

Siechnice wlkp Grodzisk print polska mazowiecki Grodzisk
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 najgorszapraca.co.pl | regulamin